40 via Meucci - 37036 - San Martino Buon Albergo (Verona - Italija)
Telefon 045991622  -  Fax 045990960  -  E-mail  info@rinaldin.it
 
Za pozive izvan Italije međunarodni prefiks: 0039 i 045991622.
Ako ne uspijete uspostaviti vezu izostaviti prvu nulu: 0039 i 45991622.
Za pozive putem Skypa nema problema prefiksa (vidjeti ovdje pored).
 
 
Kako telefonirati besplatno... ili gotovo besplatno
 
Sa kompjutera na kompjuter: Ako na kompjuteru imate Skype, možete nazvati besplatno. Za nazvati jednu od ispod navedenih osoba dovoljno je kliknuti na zelenu ikonu s desne strane.
 
Sa kompjutera na fiksni telefon: Sa Skypom cijena je od otprilike od 2 centa Eura za minutu, uz prethodnu pretplatu (10 Eura je dovoljno za više mjeseci).
Za direktni poziv (045991622) putem Skypa kliknuti ovdje
 
Instaliranje Skypa je besplatno. Za detaljnije informacije kliknuti ovdje
 
Moguće je direktno kontaktirati odgovorne osobe raznih odjela iznesenih ovdje ispod Mail Zelena ikona ispod označava da je osoba prisutna.
Dovoljno je kliknuti
Hrvatski i srpski jezik: Diana Kučić diana.kucic@rinaldin.it
Francuski jezik: Silvia Rinaldin silvia.rinaldin@rinaldin.it
Engleski jezik: Silvia Rinaldin silvia.rinaldin@rinaldin.it
Njemački jezik: Anna Manduca anna.manduca@rinaldin.it
Španjolski jezik: Anna Manduca anna.manduca@rinaldin.it
Talijanski jezik: Alessandra Rinaldin alessandra.rinaldin@rinaldin.it
Tehnički savjeti: Edoardo Corso edoardo.corso@rinaldin.it
Vlasnik: Giorgio Rinaldin giorgio.rinaldin@rinaldin.it
Administracija: Franca Casella franca.casella@rinaldin.it